پرسش و پاسخ های متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد در زیر پاسخ داده شده است. در صورت نیاز با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

خیلی ساده با استفاده از اپلیکیشن موبایل، وب‌سایت یا تماس تلفنی می‌توانید درخواست خودتون رو ثبت کنید.

با استفاده از تقویم موجود در صفحه‌ی سفارش، می‌توانید روزهای قابل سفارش را بررسی کرده و روز موردنظر خودتون رو انتخاب کنید.

منزل و محل کار
  • کوچک (۴ ساعت) : ۶۹۰۰۰ تومان
  • متوسط (۶ ساعت) : ۷۹۰۰۰ تومان
  • بزرگ (۸ ساعت) : ۸۹۰۰۰ تومان
راهرو و راه‌پله
  • ۱ یا ۲ واحد : هر طبقه ۸۰۰۰ تومان
  • ۳ تا ۵ واحد : هر طبقه ۹۰۰۰ تومان
  • بیش از ۵ واحد : هر طبقه ۱۰۰۰۰ تومان

سفیرسرویس، اولین و معتبرترین سیستم آنلاین سفارش خدمات خانگی است. ما از لوازم یک‌بار مصرف و مخصوص برای تمیزکاری منزل شما استفاده می‌کنیم. همچنین تمامی سرویس کاران و تمیزکارانِ ما، افراد متخصص هستند و اطلاعات آن‌ها در سیستم ما موجود است.

بله شما می‌توانید برای نظافتِ خانه یا محل کارتون به صورت منظم روی ما حساب کنید و از تخفیفات ویژه‌ی ما بهره‌مند بشید. برای اطلاعات بیشتر با نظافت بان تماس بگیرید.

لطفا در زمان تعیین شده در محل مورد نظر حضور داشته باشید تا مشکلی در انجام سفارش ایجاد نشود. از دادن هرگونه وجه اضافی به عنوان انعام جدا تا جایی که می توانید خودداری فرمایید. به هیچ عنوان به صورت مستقیم از افرادِ تمیزکار یا سرویس کار سفارش ندهید و تنها از سایت سفیرسرویس سفارش تمیزکاری یا تعمیرات و خدمات خود را ثبت کنید.

اولویت اول ما رضایت مشتریه. ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم تا کار به بهترین نحو انجام بشه ولی اگر نارضایتی‌ای وجود داشت، کافیه تا با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید تا به سرعت مشکل را رفع کرده و جبران کنیم.

خیر؛ علاوه بر تمیزکاری، کارهای دیگرِ خانه را نیز انجام خواهیم داد. در هر شرایطی ما کارهای مختلف شمارو به نحو احسنت انجام میدیم 🙂

همکاری با خانواده سفیرسرویس!

دوست گرامی؛ برای پیوستن به تیم سفیرسرویس در صورت داشتن تخصص لازم، درخواست خود را ارسال فرمایید…