قوانین و مقررات

شرایط و قوانین سرویسچی؛ در صورت ابهام با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

۱- کاربر با ثبت سفارش در سرویسچی می‌پذیرد که قوانین و مقررات سرویسچی را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفادۀ مستمر کاربران از سرویسچی به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲ – برای استفاده از سرویسچی لازم است ابتدا فرم ثبت سفارش تکمیل گردد.

۳ – کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در درخواست خدمات سرویسچی وارد کند.

۴ – با استفاده از خدمات سرویسچی کاربر می‌پذیرد که، از سرویسچی برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. کاربر حق ندارد اشیاء غیر مجاز از جمله مشروبات الکلی، مواد مخدر، سلاح یا سایر اشیاء یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست همراه داشته باشد.

۵ – کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس سرویسچی به صورتی که به سرویسچی یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.

۶ – کاربر می‌پذیرد که سرویسچی ممکن است از ارسال پیامک به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند.

۷ – کاربر متعهد می‌شود پس از اتمام سفارش از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از خدمات سرویسچی، از کاربران یا سرویس یاران کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. استفادۀ کاربر از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۸ – کاربر متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده ازسرویسچی و هنگام حضور سرویس یار است.

۹ – کاربر می‌پذیرد که سرویسچی خدمات نظافتی نیست بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین کاربران و خدمات یاران را جهت توافق بر انجام یک سفارش فراهم می‌کند. در سرویس سرویسچی، خدمات یار مختار است یک درخواست سفارش را بپذیرد یا رد کند، همچنین کاربر مختار است پس از ارسال درخواست سفارش، مشخص شدن خدمات یار و قبل از آغاز عزیمت خدمات یار به محل سفارش را انجام دهد یا خیر. لذا هر سفارشی که کاربر با خدمات یار انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین خدمات یار و کاربر در نظر گرفته شود.

۱ – خدمات یار متعهد می شوند که راس ساعت در محل سفارش حاضر باشند و تا پایان ساعت سفارش در محل حضور دائم داشته باشند .

۲ – با استفاده از سرویس سرویسچی ، خدمات یار می‌پذیرد که در حین سفارش، سرویسچی را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.

۳ – خدمات یار متعهد می شوند هنگام حضور در محل سفارش از استعمال دخانیات خودداری کنند .

۴ – خدمات سرویسچی ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که سرویسچی کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و سرویسچی مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۵ – خدمات یار متعهد می‌شود در تمام طول خدمت رسانی، حجاب اسلامی و قوانین عرف و شرع کشور را رعایت کند.

۱ – کاربر می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که کاربر به سرویسچی می‌پردازد وجود ندارد.

۲ – کاربر می‌پذیرد هزینۀ سفارش از طرف سرویسچی مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ سفارش نمی‌تواند داشته باشد.

۳ – پرداخت هزینۀ سفارش فقط از طریق روشی که توسط سرویسچی مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ عبارت است از پرداخت اینترنتی از داخل برنامۀ موبایل و سایت . کاربر می‌پذیرد هزینۀ سفارش ارائه شده ممکن است بسته به ویژگی‌های سفارش ارائه شده از جمله نوع سفارش، زمان سفارش، مکان سفارش یا عوامل دیگر متغیر باشد.

۴ – کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست به سرویسچی ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس های سرویسچی را داشته باشد. کاربر اگر پس از ارسال درخواست سفارش و پذیرش درخواست توسط سرویسچی، در ساعت و روز مقرر در محل حضور نداشته باشد، هیچ گونه ادعایی مبنی بر بازگشت وجه و یا سفارش مجدد ندارد.

۱ – سرویسچی با تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته، واحد صدای مشتریان و میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفادۀ خدمات سرویسچی بین کاربران و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

۲ – سرویسچی با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سفارش با کیفیت به کاربران، سلامت وسایل نظافت ، زمان ارائۀ سفارش و با کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های سرویسچی خریداری شود ارائه دهد.

۳ – سرویسچی تلاش خود را جهت استفاده از سرویس ارائه شده توسط گروه فنی سرویسچی می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۴ – تمامی اطلاعات کاربران بعنوان اطلاعات محرمانه نزد سرویسچی محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده جز مراجع قضایی.

۵ – چنانچه هر یک از کاربران سرویسچی در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحدهای خدمات مشتریان ۲۴ ساعته و صدای مشتریان سرویسچی مطرح و سرویسچی پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

  خانه:
 • تمیزکاری شیشه‌های داخلی، نظافت آشپزخانه (به جز داخل کابینت)، گردگیری بوفه، تمام سطوح، بالکن، نظافت سرویس بهداشتی
 • برای شتسشوی دیوارها بایستی از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی سرویسچی هماهنگی لازم صورت بگیرد و مازاد هزینه به صورتحساب شما اضافه میگردد
 • شتسشوی فرش، پادری و … جزو خدمات اضافه بر سازمان می‌باشد .
  محل‌ کار:
 • شستشوی کف و سطوح، تمیزکاری آشپزخانه، تمیزکاری شیشه‌های داخلی، شتسشوی سرویس بهداشتی
 • جابه جایی میز و صندلی خارج از بخش تمیزکاری جزو خدمات سرویسچی نیست .
 • شستشوی فرش، پادری و … جزو خدمات اضافه بر سازمان می‌باشد .
  راهرو و راه‌پله:
 • تمیزکاری پاگردها و راهروها،‌ شستشوی شیشه‌های داخلی، شستشوی پادری ها
 • پارکینگ و شاهنشین ساختمان ها جزو طبقات محسوب نمی شود و باید از طریق تماس تلفنی هماهنگ شود

۱ – مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران و خدمات یاران که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام سفارش) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و سرویسچی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و سرویسچی می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی سرویسچی بعمل آورد.

۲ – هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سرویسچی شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و سرویسچی حق غیر فعال نمودن کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

۳ – خدمت یار متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی استفاده کند که توسط سرویسچی تهیه و در اختیار او گذاشته شده است (دستمال ، شوینده و … با برند نظافت بـان) و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ خدمت یار بوده و در صورت لزوم سرویسچی به قطع همکاری با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به سرویسچی خواهد بود.

۴ – در صورت برقرای ارتباط بین مشتری و خدمت یار خارج از حیطه ی کاری سرویسچی ، هیچ مسئولیتی متوجه سرویسچی نیست و بروز هرگونه مشکل به عهده‌ی شخص مشتری می باشد.

۱ – کاربر حق ندارد هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای سرویسچی شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیتهای مشابه انجام دهد .

۲ – کاربر مجاز نیست با استفاده از روشهای Framing یا Mirroring یا روشهای دیگر نسخۀ دیگری از سرویس سرویسچی را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار سرویسچی یا در روش ارائۀ سرویس سرویسچی تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

۳ – کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس سرویسچی اجرا کند.

۴ – کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش سرویس نظافت بـان یا سرویس های مرتبط با نظافت بـان انجام دهد.

  منزل و محل کار:

 

 • کوچک (۴ ساعت) : ۶۹۰۰۰ تومان
 • متوسط (۶ ساعت) : ۷۹۰۰۰ تومان
 • بزرگ (۸ ساعت) : ۸۹۰۰۰ تومان

 

  راهرو و راه‌پله

 

 • ۱ یا ۲ واحد : هر طبقه ۸۰۰۰ تومان
 • ۳ تا ۵ واحد : هر طبقه ۹۰۰۰ تومان
 • بیش از ۵ واحد : هر طبقه ۱۰۰۰۰ تومان

 

سرویسچی در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر یا خدمت یار می تواند برای شرکت یا سایر کاربران و خدمات یاران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به سرویس سرویسچی را دارد.

۱ – کاربر توافق می کند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به سرویسچی، از طریق سیستم رایانه‌ای سرویسچی بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می کند.

۲ – کاربر می پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیامهای صادره از طرف سرویسچی به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

۳ – کاربر با عضویت در سرویس سرویسچی قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام میکند.

۴- این قوانین و شرایط در ۱۰ ماده، که دارای اعتبار یکسان و واحد است تنظیم و لازم الاجرا است.

همکاری با خانواده سرویسچی!

دوست گرامی؛ برای پیوستن به تیم سرویسچی در صورت داشتن تخصص لازم، درخواست خود را ارسال فرمایید…